Aktuality

Co je u nás nového?


Nabídka vzdělávání pro neziskové organizace

Připravujeme další ročník vzdělávacích aktivit pro neziskové organizace v rámci projektu Inkubátor neziskových organizací, který realizujeme ve spolupráci s Nadací OKD a Českou spořitelnou. Chystáme pro Vás řadu seminářů zaměřených na ekonomii, marketing, personalistiku, sociální podnikání, osobní rozvoj, ale také další oblasti. Projekt je svým obsahem jedinečný, proto neváhejte a přihlašte se včas! Více informací naleznete zde.

 

Nové vzdělávací kurzy a termíny

Vypsali jsme nové termíny na praktický kurz první pomoci. K tomu připravujeme také hned několik nových kurzů - Muzikoterapie, Arteterapie a Prevence bolesti zad. Podrobnější informace naleznete Přehledu akcí. Kurzy jsou vhodé pro širokou veřejnost. V případě zájmu můžeme uspořádat výuku také u vás ve firmě, školce či dalších instuticích a uskupeních.

 

Fotogalerie z XVIII. Beskydských a alergologických dní

V listopadu proběhl další ročník oblíbené konference Beskydské alergologické a imunologické dny. Ještě jednou děkujeme všem, kdo se akce zúčastnili. Budeme připravovat také další ročník, takže doufáme, že se opět uvidíme. Fotogalerie z letošního ročníku je již ve facebookové galerii, později přidáme také na web.

 

I vám, starším 50 let, pomůžeme 

Edukana, spolek od října 2016 realizuje projekt, který je má za cíl zlepšit pracovní možnosti pro osoby starší 50 let.  Je vám 50 let a více? Nemůžete najít vhodnou práci, rádi byste zaměstnání změnili anebo se vracíte po dlouhé době do práce? S námi to bude jednodušší. 

ZDARMA vám pomůžeme:  zjistit, jaké jsou vaše silné a slabé stránky, zlepšit komunikační dovednosti, získat či posílit motivaci a sebevědomí, získat odborné vzdělání pro profesi, která vás bude bavit a je pro vás vhodná, získat zaměstnání a zapracovat se v něm. Více o projektu zde.  Máte-li zájem, kontaktujte Bc. Pavlínu Poledníkovou, tel: 737 782 333, e-mail: edukana@edukana.cz.

 

Fotogalerie z VI. Freudových dní

Další ročník populární akce Freudovy dny v Příboře je za námi. Děkujeme ještě jednou všem účastníkům, protože bez vás by to nebylo ono. Díky patří také samozořejmě přednášejícím za pěkný a poučný program. Budeme se na vás všechny těšit zase příští rok. Fotogalerie z letošního ročníku je již ve facebookové galerii, tak se nezapomeňte podívat.

 

Jsme na facebooku!

Také Edukana, spolek je nyní na facebooku. Chcete být informováni o novinkách, chystaných akcích, slevách nebo zajímavostech z oblasti vzdělávání či trhu práce? Sledujte nás a nic Vám už neunikne. Profil naleznete zde: Edukana, spolek. Pokud Vás zajímá pouze projekt Na zkušenou k sousedům, navštivte nás zde

 

Probíhá nábor do nového projektu pro mladé

Absolvujte placenou stáž nebo pracovní diagnostiku zdarma

Projekt Na zkušenou k sousedům je určen nezaměstnaným ve věku 18-30 let z Moravskoslezského kraje. Nábor zájemců probíhá v září a říjnu 2016. Počet míst je omezen, proto se přihlašte včas! Více informací  na webových stránkáchfacebooku projektu na edukana@edukana.cz nebo na tel: 737 782 333.

Co získáte? Zdarma absolvujete poradenství, intenzivní jazykový kurz, dvouměsíční zahraniční stáž v Polsku s bohatým kapesným, volitelnou rekvalifikaci a následnou pomoc při hledání pracovního uplatnění. V zahraničí je účastníkům hrazeno ubytování, strava, kapesné, pojištění atd.

 

Připravili jsme nové kurzy a semináře

Hned několik novinek jsme pro Vás připravili na začátek školního roku. Patří mezi ně například vzdělávací seminář pro zdravotní sestry na téma komunikace a zvládání obtížných situací, praktické kurzy první pomoci pro veřejnost nebo semináře na téma autismus. Samozřejmě pilně chytáme také již tradiční akce Freudovy dny v Příboře a Beskydské alergologické a imunologické dny. Veškeré informace o aktuální nabídce naleznete v Přehledu akcí.

 

Kurzy první pomoci na míru, i anglicky

Realizujeme pro firmy praktické kurzy první pomoci v jejich prostorách. Přizpůsobíme čas i obsah kurzu dle specifických potřeb dané firmy.  Tyto kurzy můžeme uskutečnit i v anglickém jazyce pro zahraniční firmy. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat:, tel: 737 782 333, email: edukana@edukana.cz, Bc. Pavlína Poledníková

 

Setkání s Petrem Havlíčkem

Dne 18.1.2016 jsme se setkali se specialistou na zdravou výživu Petrem Havlíčkem, kterého zveme na zajímavý seminář, o kterém vás budeme brzy informovat.